Autorka


ANGIE

 Mam na imię Angela i mam 15 lat. Jestem Directioner od początku stycznia 2013 r. Jestem prostą dziewczyną, która mieszka w dosyć małej miejscowości. Nie posiadam konkretnego hobby. Bardzo szybko nudzę się nowymi zajęciami, ale jeśli chodzi o blogowanie, to staram się być w tym wytrwała od początku do końca. Na świecie nie ma osoby, która zrozumiałaby mnie w każdym calu. Można powiedzieć, że po za internetem jestem trochę nieśmiałą osobą, chociaż w sumie jestem też nieśmiała w internecie...
Lubię pisać opowiadania, ponieważ mam wielką i wybujałą wyobraźnie. Ta wyobraźnia czasami jest dobra, ale są momenty, kiedy chciałabym się jej pozbyć na dobre. Słucham różnego rodzaju muzyki, ale najczęściej popu, rocka i electro house'a. Oprócz One Direction lubię także między innymi Eda Sheerana, Justina Biebera, Taylor Swift oraz 5 Second Of Summer. W wolnych chwilach oglądam filmy lub czytam książki/opowiadania.
Jestem założycielką tego bloga oraz powiązanego z nim Instagrama. Bloga założyłam 13 lutego 2015 roku, wtedy kiedy Ed Sheeran miał koncert w Warszawie. Czytałam na twitterze różne tweety o tym show i postanowiłam, że stworzę bloga, który będzie specjalnie dla polskich Directioners. Jak wiadomo każda fanka w Polsce czeka na ten upragniony koncert, a ja chciałam po prostu poczekać na niego razem z wami, we wspólnym gronie, na tym oto blogu. :) Blog był tak jakby zawieszony od końca lutego, aż do początku sierpnia. Nie miałam wtedy pomysłu na posty i nie udzielało się tu wiele osób, więc dałam sobie spokój. Teraz wróciłam i ruszyłam z podwójną siłą. Zaczęłam regularnie wstawiać posty i udzielać się w blogosferze. Wiem, że do rozsławienia wielu rzeczy potrzeba czasu, dlatego jestem na to gotowa i poświęcę się temu blogowi w zupełności. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz